Svoboda a Sebevláda

17. - 19. 5. 2024

Blaník - Menhirový kruh u Vlčkovic

- Omezená kapacita 13 účastníků
- seminář probíhá venku v Menhirovém kruhu


Seminář se zaměřuje na posílení svobody v různých oblastech našeho bytí a vnitřní energeticko - psychologické sebevlády.

Praktický meditační seminář pro informační kultivaci převážně centra solaru pomocí center hrudi a břicha, aj, tj. emocionální a mentální svobody, sebeovládání, směřování v životě i po něm a celkové svobody pohybu v čase a prostoru.

Čas, jako základní veličina života. V něm se pohybujeme s naším tělem a vnitřně, v nejhlubších částech nás samých utkáváme jeho předivo, předivo Života. Ve svém nejhlubším pod-ne-vědomí volíme budoucnost nyní. Svoboda spočívá ve vědomosti volby. 

Kdo či co ve mne volí co a proč a jak to změnit? 

V praktických cvičeních se pokusíme vnitřně si tyto otázky nejen zodpovědět, ale také s tím něco udělat. Rozvojem centra solaru ve smyslu sebevlády umožníme efektivní naplňování vyšší inspirace do každodenního života. Nabývaná svoboda tvorby úzce souvisí se schopností zvládat vlastní emocionální výkyvy a nalády. Láska otevírá cestu k intimnímu uzdravení své Duše a v návaznosti na to mnohdy i těla. Sféra emocí - motivace ega, i ego samotné, jsou bezesporu oblasti zasluhující si vždy vědomé vedení jejich vývoje a tvorby rukou lásky srdce a vědomé mysli. 

Tvorba, hojnost, svoboda, paměť či vitalita, to jsou některé aspekty energetického centra břicha, mj. uchopitelného i jako "sub-personalita vnitřního dítěte" – tedy náš intimní kontakt s emocionalitou, ale i paměť, neboť tento kontakt nám dovoluje si "vzpomenout". 

Břicho "zahušťuje informaci do času a prostoru", vlévá proudy života do nás a kolem nás. Ta energie proudí skrze nejrůznější vrstvy centra v břiše a to právě přes celkový soubor naší "karmy" a další informační vzorce. To pak množí informaci těchto vzorců v čase i v životě v podobě ne právě pozitivních situací či vztahů. Celkově můžeme "karmu" popsat jako výsledný jev podlehnutí emocím a pudům, které se chtějí hlavně zachovat a dále zmnožovat

Břicho, které je však z hrudi dost "syceno láskou", může naopak zespoda posílit solar i v jeho schopnosti činit dle lásky - z ega se pak stává charakter, ze stínu ctnost. Právě solar v jednotě s hrudí dává sil a možností "ukočírovat" emocionálně-pudové karmické pohnutky, jakož je i zcela transformovat!

Ke cvičení je také vhodné si i rozmyslet si jakousi svou budoucí podobu – již ve stabilitě, s ryzím charakterem, v hojnosti, radosti apod..

Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a předchozí energetické přípravy tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama. 

V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, tvůrčímu směřování mysli, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím Slovem" skrze energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.

Teoretické přednáška k tématu bude vždy před meditací.

Teorie i meditace jsou nahrávány, účastníci semináře obdrží záznam zdarma (pokud technika funguje).


- V případě nepříznivého počasí bude seminář probíhat venku pod velikým stanem


Program semináře:

Pátek 19h (20h)

 - Úvodní slovo

sobota 11h – 19h:

- Aktivace - centra hrudi aj., nabíjení se energií - slovo a meditace

- Rozlišení - centra v hrudi, brzlíku, břiše, solaru aj. - slovo a meditace

- Terapeutizace - centra v hrudi, břiše aj. - slovo a meditace

neděle 8:30 – 13h:

- Synchronizace - centra v hrudi, solaru, břiše aj. - slovo a meditace

- Tvorba - centra v solaru aj. – budoucnost - slovo a meditace


- Meditacemi provází Kryštof Koucký

- Vstup: 3 000 Kč


Ubytování:  Vlčkovice 11, Neustupov (kousek od Menhirového kruhu)

- dispozici 3 malé pokojíky dohromady s 10 postelemi (bude k dispozici 10x povlečení a ručníky); další možnosti přespání jsou ve společné místnosti na matracích, gaučích apod. Pro všechny společná koupelna + zvlášť WC s umyvadlem, plně vybavená kuchyňka.

- k dispozici jsou tedy dva 2-lůžkové s oddělenými postelemi a jeden 4-lůžkový s dvoulůžkem a 2 přistýlkami

Cena: 650 Kč/os/noc (včetně lůžkovin a ručníků)

Ubytování ve společné místnosti (75 m2): 450 Kč/os/noc

Prosím do přihlášky pište o jaké lůžko a kde máte zájem, děkuji.

Parkování bez problémů.


Stravování: individuální - plně vybavená kuchyńkaS sebou:

- dobrá karimatka na meditace

- spacák či přikrývka na meditace vleže

- vhodné oblečení v případě chladnějšího počasí

- ochrana proti hmyzu

- případně samorozkládací stan proti slunci a větru

případně:

- deník pro osobní zápisky apod.

- vybraný osobní "předmět síly" - např. kámen, či energetickou hůlku (lze zakoupit na místě, příp. eshop

zde: https://centrum-runa.cz/eshop/ )


Přihlášení:
Dita Koucká: dita.centrumruna@gmail.com