SVĚTLO A ZVUK

Seminář pořádá a vede Jiří Šobr

Seminář zaměřený na praktickou aplikaci navazování Světla Božského zdroje na fyzický zvuk hudebního nástroje nebo hlasu skrze energetická cvičení pomocí živlového tvůrčího dechu.

Poodhalíme roušku tajemství tohoto prastarého umění a řemeslnosti, které bylo dříve hojně využíváno a dnes je téměř upadnuto v zapomnění a naučíme se jeho základní praktickou aplikaci. Jeví se, že tímto způsobem se pracovalo na všech místech planety už za dob Atlantidy, v našich končinách ještě za dob působení keltů. V dnešních dnech je toto umění dochovalo a je používáno zřejmě už jen pár šamany v jižní Americe. U nás ho v současnosti rozvíjíme vyloženě svépomocí, studiem technik (hlavně mosoq karpai), jasnovidným zkoumáním, ale především intenzivní praxí a verifikací jejích výsledků v konkrétních oblastech působení.

Tento seminář je vhodný zejména pro terapeuty a lektory pracující s různými formami zvuku, pro otevřené zvídavé hudebníky co chtějí tvořit hudbu s přesahem a určitou funkční nadstavbou a obohacením své hudební produkce, ale i pro každého, kdo by chtěl se zvukem a světlem experimentovat, i pro vyložené nehudebníky.

V průběhu semináře se zaměříme na práci a rozvoj převážně vyšších center a hlavně na praktickou práci převodu energie a světla božského zdroje skrze tato centra přímo na vlny fyzického zvuku.

V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, tvůrčímu směřování mysli, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím Slovem" skrze energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.

Program semináře:

Sobota 13.7. od 11.00 – 19.00 hod.

Úvodní slovo k semináři

Aktivace hrudi a brzlíku, očista a ochrana – slovo a vedená meditace

Aktivace temene, připojení vyšších center, propojení s hrudí – slovo a vedená meditace

Aktivace krku a lebky – slovo a vedená meditace

Neděle 14.7. od 10.00 – 16.00 hod

Hruď a ruce, temeno, příprava a propojení celku, připojení nástroje – slovo a vedená meditace

Příprava na hraní (předchozí meditace jako celek), aplikace světla na zvuk nástroje – slovo a vedená meditace

Možné společné hraní – připojení nástroje, spolu-hraní (stačí pár tónů) v napojení na zdroj, společní pole

S sebou:
- hudební nebo nějk zvučící nástroj (nebo hlas)- dobrá karimatka na meditace- spacák či přikrývka na meditace vleže-za slunečného počasí je vhodný i stínící stan- svačina, pití
případně:
- deník pro osobní zápisky apod.- vybraný osobní "předmět síly" - např. kámen, či energetickou hůlku (lze zakoupit na místě, příp. eshopzde: https://centrum-runa.cz/eshop/ )

kdy a kde :
sobota – neděle 13. – 14. 7. 2024
Centrum Runa – žatecko – menhirový kruh

Cena semináře 3.000,- Kč (kapacita omezena na 7 účastníků)
Info: Jiří Šobr, tel.: 731 18 95 91, e-mail: jirisobr.centrumruna@gmail.com