Rozvoj magických schopností

Praktický meditační seminář pro zdokonalení schopností ovlivnit realitu prostřednictvím rozšířeného vědomí.

9. 10. 12. 2023

Pardubice

Od počátku věků jsme jako lidé disponovali schopnostmi vnímání jemných energetických polí. Nyní je vhodná doba si tyto přirozené nástroje opětovně osvojit. Seminář je proto zaměřen na očistu a aktivaci příslušných center a jejich vzájemnému propojení.

V dobách dřívějších to bylo běžné a i dnes se rodí jedinci s vrozenou schopností registrovat pole jemných energií, sdílet myšlenky, vidět na dálku apod. Dokonce i všechna zvířata disponují senzitivitou v některých z jemných informačních hladin. Současná evoluční etapa je pro lidstvo nesmírně stěžejní – jsme na prahu návratu hlubších úrovní vnímání, které nám umožní zcela jinou orientaci ve světě, v našich životech, ve všem.

Rozvoj těchto schopností může být "během na dlouhou trať", vždyť už jen detoxikovat nervový systém, odkalcifikovat epifýzu a změnit biochemii mozku může být o letech tréningu a praxe, aby pak registrování jemných polí bylo tak samozřejmé jako běžný zrak. Nicméně máme možnosti začít celkem efektivně a rychle rozvíjet tzv. vnitřní zrak, hmat, sluch – prostě citlivost. Ze zkušeností vyplývá, že každý z nás má specifické individuální předpoklady pro určitý typ jemné citlivosti. Tento seminář tak pomůže jeho posílení a aktivaci těch ostatních.

Akce je vhodná pro úplné "začátečníky" i pro "pokročilé", neboť svou koncepcí rozvíjí vše podstatné nehledě na "výchozí" pozici praktikujícího.

Projdeme si specifické techniky pro aktivaci a rozvoj jemného vnímání, přímé tvorby své budoucnosti, rozvoj Kundaliní, celkové sugestivní síly i pomoci. Cvičení jsou vhodná pro všechny, kdy cítí vnitřní odhodlání nechat padnout stávající domněnky a stanout tváří v tvář světu jemných energií a bytostí, však s nohama pevně zakořeněnýma, silnou a stabilní osobností a ustáleným "běžným" životem zde na Zemi.

Pro zvýšení účinnosti v krátkých časových možnostech kurzu proto budeme pracovat i s dalšími centry, právě v celkovém kontextu. Svou roli hraje i centrum v solaru – ke cvičení je vhodné si i rozmyslet si své přání – např. svou budoucí podobu.

Pro ještě silnější působení je během přípravné meditace ještě připraven "Předmět síly". Takovým předmětem může být cokoli, stačí i jen jeho symbolický význam. Osvědčené však je, když je takový předmět zároveň schopen vést a zesílit energii (nejenom myšlenky, imaginace, apod.) pomocí vhodných vlastností. Stačí např. jeden větší křišťál, obzvláště pokud ho následně budeme používat pouze za tímto účelem. Lze si opatřit i "sofistikované zařízení", jako je magická hůl, kdy připojíme i totemy dřevin, silové krajinné zóny apod.. Teoretické přednáška k tématu bude před meditací.

Na seminář si proto opatřete svůj "Léčivý přemět síly", či jsou na místě ke koupi vyrobené hole.

Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a předchozí energetické přípravy tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama.

V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, tvůrčímu směřování mysli, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím Slovem" skrze energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.

Program semináře:

sobota 11h – 19h:

– Úvodní slovo

– Aktivace – centra hrudi aj., nabíjení se energií – slovo a meditace

– Napojení – centra v hrudi a hlavě – slovo a meditace

– Uschopnění – centra v hrudi, břiše, solaru – slovo a meditace

neděle 9h – 13h:

– Propojení – centra v pánvi aj. – slovo a meditace

– Magická pomoc – centra v hrudi, dlaních aj. – slovo a meditace

– Slovní navigace: Kryštof Koucký

Vstup 2800

S sebou:

– dobrá karimatka na meditace
– spacák či přikrývka na meditace vleže

– deník pro osobní zápisky apod.

– vybraný osobní "předmět síly" – např. kámen, či energetickou hůlku (lze zakoupit na místě, příp. eshop zde: https://centrum-runa.cz/eshop/ )

Kdy: od: Sobota 9. 12. od 11h

do: Neděle 10. 11. do 14h

KDE: Ctětín 30, 538 25 Ctětín

- cca 20 min jízdy autem od Pardubic 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ: V prostoru semináře bude možné přespat, ve vlastních lůžkovinách či spacáku, a to přímo v sále, kde bude práce probíhat. Pro účastníky z daleka (či ostatní zájemce) je možné na místo přijet den před začátkem semináře. Příspěvek za ubytování činí 250,- Kč 

Pro zájemce bude k dispozici snídaně a večeře. Oběd může být řešen v podobě společného stolu, na který může každý přinese nějakou svoji dobrotu a posdílet ji s ostatními. Příspěvek za polopenzi (snídaně a večeře) činí 300,- Kč (150 Kč/jídlo)

Objednání:

Dita Koucká: dita.centrumruna@gmail.com