Rozvoj jemného vnímání a komunikace


Praktický meditační seminář pro zdokonalení jemných smyslů a komunikace


11. 12. 5. 2024

Znojmo


Od počátku věků jsme jako lidé disponovali schopnostmi vnímání jemných energetických polí. Nyní je vhodná doba si tyto přirozené nástroje opětovně osvojit. Seminář je proto zaměřen na očistu a aktivaci příslušných center a jejich vzájemnému propojení. Kurz je zároveň inspirací pro samostatný rozvoj vědomí a jeho možností.

V dobách dřívějších to bylo běžné a i dnes se rodí jedinci s vrozenou schopností registrovat pole jemných energií, sdílet myšlenky, vidět na dálku apod. Dokonce i všechna zvířata disponují senzitivitou v některých z jemných informačních hladin. Současná evoluční etapa je pro lidstvo nesmírně stěžejní – jsme na prahu návratu hlubších úrovní vnímání, které nám umožní zcela jinou orientaci ve světě, v našich životech, ve všem.

Rozvoj těchto schopností může být "během na dlouhou trať", vždyť už jen detoxikovat nervový systém, odkalcifikovat epifýzu a změnit biochemii mozku může být o letech tréningu a praxe, aby pak registrování jemných polí bylo tak samozřejmé jako běžný zrak. Nicméně máme možnosti začít celkem efektivně a rychle rozvíjet tzv. vnitřní zrak, hmat, sluch – prostě citlivost. Ze zkušeností vyplývá, že každý z nás má specifické individuální předpoklady pro určitý typ jemné citlivosti. Tento seminář tak pomůže jeho posílení a aktivaci těch ostatních. 

Rovněž centrum v krku zahrnuje mnohonásobně více rovin, než se běžně vybaví pod termínem "komunikace". Není to tedy pouze komunikace slovní, ale celkově schopnost informačního propojení jako takového - včetně umění "překladu" jemných, intuitivních či symbolických rovin, či příčinné ovlivňování "informačních struktur". Nejdůležitější je hlavně schopnost vnímání a rozlišení nejprve sebe a svých různých částí, jakož i následné tvůrčí znovu-sjednocení. Na akci teoreticky a prakticky projdeme množstvím způsobů a technik, jak vědomí rozvíjet.

Akce je vhodná pro úplné "začátečníky" i pro "pokročilé", neboť svou koncepcí rozvíjí vše podstatné nehledě na "výchozí" pozici praktikujícího.

Projdeme si specifické techniky pro aktivaci a rozvoj jemné komunikace, jemných smyslů, rozvoj a uplatnění Kundaliní pro ještě intenzivnější výcvik. Cvičení jsou vhodná pro všechny, kdy cítí vnitřní odhodlání nechat padnout stávající domněnky a stanout tváří v tvář světu jemných energií a bytostí, však s nohama pevně zakořeněnýma, silnou a stabilní osobností a ustáleným "běžným" životem zde na Zemi.

Pro zvýšení účinnosti v krátkých časových možnostech kurzu proto budeme pracovat i s dalšími centry, právě v celkovém kontextu.

Na seminář si můžete vzít svůj "Přemět síly", či jsou na místě ke koupi vyrobené hole.

Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a předchozí energetické přípravy tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama.

V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, tvůrčímu směřování mysli, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím Slovem" skrze energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.

Teoretické přednáška k tématu bude vždy před meditací.

Teorie i meditace jsou nahrávány, účastníci semináře obdrží záznam zdarma (pokud technika funguje).


Program semináře:

sobota 11h – 19h:

– Úvodní slovo

– Aktivace center hrudi a temene, nabíjení se energií – slovo a meditace

– Aktivace centra v krku – slovo a meditace

– Aktivace center v lebce – slovo a meditace

neděle 9h – 13h:

– Aktivace center a kundaliní – slovo a meditace

– Uplatnění kundaliní v lebce – slovo a meditace


– Navigace: Kryštof Koucký

Vstup 2 900


S sebou:

– dobrá karimatka na meditace
– spacák či přikrývka na meditace vleže

eventuelně:

– deník pro osobní zápisky apod.

– vybraný osobní "předmět síly" – např. kámen, či energetickou hůlku (lze zakoupit na místě, příp. eshop zde: https://www.centrum-runa.cz/internetovy-obchod/ )


Kdy: od: Sobota 11. 5. od 11do: Neděle 12. 5. do 14h


KDE: Znojmo

Seminář bude probíhat v jógovém studiu: https://yogalibra.cz/


UBYTOVÁNÍ :

Apartments 2 in the historic part of Znojmo

10, Mikulášské náměstí

 - apartmány jsou pro 4 - 6 (8) účastníků, jsou umístěné na krásném historickém místě

Ubytování je od studia, kde bude seminář probíhat, vzdálené cca 15 min chůze.

Cena za 1 noc/osoba: 700 - 900 kč (cena může být mírně upravena podle počtu účastníků a podle druhu apartmánu)


Stravování:

individuální


Objednání:

Dita Koucká: dita.centrumruna@gmail.com