Návrat do Chrámu Vnitřního Slunce

aneb návrat k vlastní síle a naplnění potenciálu Duše


LETNÍ SLUNOVRAT  20. - 23. červen 2024

Pálava - Klentnice


Seminář se zaměřením na poznání, rozlišení, uchopení a zcelistvění dílčích aspektů naší psyché. Prakticky provede energetickými cvičeními i pro jejich následnou dynamizaci a posílení "vládnoucího" aspektu v nás, abychom v každém okamžiku života tvořili vědomě či znali způsob, jak se k vnitřní svobodě případně navrátit.

Den ze čtyř nejposvátnějších, svátek letního slunovratu - magického okamžiku, kdy má Slunce "největší sílu", ve vztahu k Zemi, ale ii k nám, bytostem na ní žijících. Konstelace toho období je nabitá energií, která umožňuje její všesměrné využití. Akce je zaměřena na osamostatnění se ve schopnosti žít svobodně, v radosti, hojnosti a sebevládě. V tomto období k nám proudí samotná manifestační energie, ale i "pozornost vyšších světů" velice silně. Kolem přesného astronomického data je tato transformační síla akumulována - rozlita v čase již před ním a po něm. Akce je proto konána během slunovratu, započíná jeho kulminací a v této konstelaci jsou následně započaty a posíleny nové, tvůrčí a životodárné vzorce (života, sebe, situací atd.).

Silová zóna Pálava je jednou z našich nejposvátnějších "půd". Je vhodná k transformační očistě, poznání a proměně potenciálu hlubin naší bytosti v plody života. "Strážkyně" této zóny, tj. evolučně již bytosti pokročilé, pomohou i nám na cestě ke svobdnému naplnění libovolných možností v těchto zajímavých časech.

Samotná akce je pak vedena nejprve prohloubením sebelásky, tedy schopnosti cítit (sebe, ostatní či cokoli), posléze uvědoměním si dominantních sil utvářejících naše vědomí, jejich rozlišením a uchopením způsobu, jak s nimi pracovat, jak je zharmonizovat a posílit. Zdokonalíme uplatňování svých záměrů, samotné splňování přání i hojnost jako takovou.

Speciálním (vhodným na slunovrat) způsobem budeme pracovat hlavně s energetickými centry v hrudi, solaru a břicha, ale i lebky či kde zrovna bude třeba. Kombinací osobního záměru, správně zvolených technik a oné konstelace tak dosahujeme optimálního efektu pro realizaci hlubinné podstaty sebe sama. Praktická cvičení jsou proto v duchu harmonizace proudů energetického pole solaru s ostatními centry. Tato cvičení pak lze rozvíjet samostatně. Technologie znalosti práce s energetickými centry, spojená s intimní psychologickou sebereflexí může nastavit a hlavně udržet a rozvinout nový záměr.

Přirovnáme-li náš vědomě položený záměr – přání k rostlině, jejíž plody jsou jeho splněním, pak okamžik letního slunovratu je etapou nejbujnějšího růstu a přípravou na květ. Jde tedy o silně manifestační období.

Akce je vhodná jak na položení nového záměru, tak specificky pro posílení již rozvíjeného přání. Pro zvýšení účinnosti je proto dobré rozvíjet JEDNO přání. Pokud na nějakém dosud nepracujete, doporučuji si ho připravit – tedy rozmyslet si své budoucí.

V jednotlivých meditačních cvičeních se věnujeme hluboké bdělé relaxaci, dechovým cvičením, vizualizaci, záměrům, sugescím, prociťování, Slovu. Pracujeme vždy v napojení na Nejvyšší Zdroj, převážně s "tvůrčím slovem" skrze různá energetická centra v interakci se světelnými bytostmi a Strážci silových zón.

V závěrečné meditaci také posílíme působící metody přenosu léčivé a pomocné energie. Připravte si proto, pokud máte, s sebou předmět síly.

Postačí např. křišťál (ideálně trochu větší, cca 10cm+), či přímo určená energetická hůlka (na místě ke koupi).


Program semináře:

čtvrtek:

19h (20h) - Úvodní slovo a "položení záměru"

pátek:

- Energetická očista – slovo a meditace

- Základní aktivace center – slovo a meditace

- Slunovratová aktivace center - – slovo a meditace

sobota:

- Slunovratová aktivace center - – slovo a meditace

- Posílení Hojnosti - slovo a meditace

- Manifestace přání - slovo a meditace

neděle:

9h – 12h – Slunovratová Spolupráce - slovo a meditace- 


- Meditacemi provází Kryštof Koucký.


- Vstup - Kurzovné: 3 400 Kč


- Meditace se konají venku! v příjemném lesním prostředí, pro případ deště je k dispozici vnitřní sál. Od ubytování trvá cesta na místo konání meditací cca 30 min (spíše méně. Jde se lesní cestou mírně do kopce...


S SEBOU:

- dobrá karimatka na meditace vleže, spacák či přikrývka apod.

- ochrana před sluncem (plážový stan, ev. lehká tkanina pro zavěšení apod.)

- ochrana před hmyzem (např. repelent), stan se síťovinou

- ochrana před chladem (pro případ větrného počasí či ochlazení)

- další výbava na meditace venku (láhev na vodu aj.), svačina apod.

případně:

- deník pro osobní zápisky apod.

- vybraný osobní "předmět síly" - např. kámen (energetickou hůlku lze zakoupit na místě


Kdy:   od: Čtvrtek 20. 6. od 19 (20h)  do: Neděle 23. 6. 12h

Kde:  Pálava - Klentnice, ubytování Penzion Eden 

odkaz na webové stránky penzionu: https://www.eden-palava.cz/?gclid=CjwKCAiA8NKtBhBtEiwAq5aX2LIR5KB4C3KgSIV0aCudNKMLGPZKSvqFuCe_sSZ9XwlJItr7gul9UBoCtlwQAvD_BwE

Adresa: Klentnice 115, 69201 Klentnice

Cena za pokoj: 2 - lůžkový pokoj se snídaní - 2 500kč/noc/pokoj, 3 - lůžkový pokoj se snídaní - 3 500 kč/noc/pokoj, 4 - lůžkový pokoj se snídaní - 4 500 kč/noc/pokoj

POZOR: zbývá poslední 2 - lůžkový pokoj, dva 4 -lůžkové pokoje!

Stravování: přímo v penzionu je restaurace

Prodejna Coop je od ubytování vzdálená cca 10 min chůze

Přihlášky: 

Dita Koucká - dita.centrumruna@gmail.com