CESTOU HLUBINNÉ PAMĚTI

Kozárovice u Příbrami - Sál u menhirového kruhu

sobota - 25. listopadu 2023

11,00 - 18,00 hod.

Seminář je laděn hlavně na energetické centrum v břiše.

Pro šťastný život a vztahy, dostatek času a peněz, vitalitu, jednoduše radost v mnohých podobách je vhodné se naučit pracovat s tzv. "druhou čakrou". Kromě mnohého je i sídlem naší hlubší paměti – nejenom na rané dětství tohoto života, ale i na bytí tomu předcházejícímu.

Též oblast pracovní, vztahová, peněžní, či sexuální a celkový stav naší "energie života".

My lidé, Duchové v tělech Země, skrýváme obrovský potenciál kreativní energie a to ve všech myslitelných aspektech života a společnosti. Intimním sebepoznáním mocně prohloubíme znalost sebe sama – jde o to VZPOMENOUT SI. Nejprve s pomocí, poté již samostatně. Po zpřístupnění paměti lze "procházet" tyto informační vrstvy, rozpouštět případná traumata jejich energetickým uvolněním a sílit pozitivními zkušenostmi. Vzpomenutí si na stav bytosti a záměry předcházejících inkarnací na Zemi nebo před ní, pak většinou osvětlí vícero nuancí našeho chování a často i největší touhu – smysl života – co zde dělat. Akce je vhodná k dosahování větší integrity sebe sama, hlubinnému sebepoznání a rozhojnění života ve všech podobách v našem těle i životě. Akce je vhodná pro úplné "začátečníky" i pro "pokročilé", neboť svou koncepcí rozvíjí vše podstatné nehledě na "výchozí" pozici praktikujícího.

PROGRAM SEMINÁŘE:

11h - 13h – Aktivace hrudi, břicha a lebky, příprava páteře, nabíjení se energií - slovo a meditace

13h - 15h - Aktivace břicha - terapie - slovo a meditace

15h - 17h - Aktivace břicha - regrese - slovo a meditace

17h – 17:30 - Konec

Kde: Kozárovice č.p. 20, Zalužany, okres Příbram

POZOR – Ověřte, že opravdu zadáváte ČÍSLO POPISNÉ 20, nikoli 020 ! Cílové místo je uvnitř zástavby, nikoli na okraji.


S SEBOU:

- dobrá karimatka na meditace
- spacák či přikrývka na meditace vleže
- dostatečná lahev na vodu, svačinypříp. vybraný osobní kámen pro energetickou práci, deník pro osobní zápisky apod. případně:- deník pro osobní zápisky apod.- vybraný osobní "předmět síly" - např. kámen (energetickou hůlku lze zakoupit na místě, příp. eshop zde: https://centrum-runa.cz/eshop/ )

MEDITACEMI PROVÁZÍ: Kryštof Koucký


VSTUP: 1700Kč

OBJEDNÁVKY:

Dita Koucká - chram.obrody.objednavky@gmail.com